Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

ZargosMT2 EMEK SERVERİMİZE HERKES DAVETLİDİR

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

ZargosMT2 EMEK SERVERİMİZE HERKES DAVETLİDİR

Hit: 195 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

ZargosMT2 EMEK SERVERİMİZE HERKES DAVETLİDİR: https://www.m2-zargos.sunucuhizmeti.com/oyunu-indir Değerli arkadaşlar konuyu uzun tutup sizleri sıkmak istemiyorum çok eğleneceğiniz, verdiğiniz emeklerin karşılığını alabileceğ1901

Oyun Panel / Website: https://www.m2-zargos.sunucuhizmeti.com/index.html

ZargosMT2 EMEK SERVERİMİZE HERKES DAVETLİDİR Detaylar

Merhaba zargos mt2 kapanmamak suretiyle hizmete başlamıştır. Zargosta özellikler bitmiyor.Zargos mt2 orta emek serveri olup bi hayli oynamasıda  zevk veriyor. sizde gelin serverimize katılın zevki yaşayın.kapanma sorunu yok.gm yardımı yok..istediğiniz özellikler mevcut dediğimiz gibi orta emek serveri.hilelere karşı her türlü korunacak özelliklere karşı server sağlam bug veya log gibi sorunlar ile hic bi şekilde karşılaşmadığınız.. ZARGOS mt2 de oyundan zevk alacağınıza cani gönülden inaniyoruz ve Sizi Zargos mt2 ye davet ediyoruz.

Oyun Websitesi: https://www.m2-zargos.sunucuhizmeti.com/index.html

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.ZargosMT2 EMEK SERVERİMİZE HERKES DAVETLİDİR metin2 pvp tanıtım konusudur. ZargosMT2 EMEK SERVERİMİZE HERKES DAVETLİDİR konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.