Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

yeni açıldı ilk sen 120 ol

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: ZorServer

Tarih:

yeni açıldı ilk sen 120 ol

Hit: 404 Oy: 1

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

yeni açıldı ilk sen 120 ol: serverimiz yeni açılmıştır.aramıza herkesin katılmasını isterim :)4 taş sistemi mevcutur.Sorunsuz Barones sistemi,efek sistemleri,çevrim dışı pazar sistemi,efsun botu mevcutur1715

Oyun Panel / Website: http://www.kanumt2.com/

yeni açıldı ilk sen 120 ol Detaylar

serverimiz yeni açılmıştır.aramıza herkesin katılmasını isterim :)4 taş sistemi mevcutur.Sorunsuz Barones sistemi,efek sistemleri,çevrim dışı pazar sistemi,efsun botu,eşya silme sistemi,simya ve kuşak sistemi.petler,yeni bar yang sistemi,yeni beta haritaları,silah kostümleri.moblardan düşen itemleri görme.kral oyuncu ve kral lonca simgeleri.youtuber kostimleri mevcutur.

http://www.kanumt2.com/

Oyun Websitesi: http://www.kanumt2.com/

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.yeni açıldı ilk sen 120 ol metin2 pvp tanıtım konusudur. yeni açıldı ilk sen 120 ol konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.