Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

M2CooL ACM SERVERİ 23 ŞUBATTA AKTİF

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Editsiz

Tarih:

M2CooL ACM SERVERİ 23 ŞUBATTA AKTİF

Hit: 190 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

M2CooL ACM SERVERİ 23 ŞUBATTA AKTİF: m2Cool acm serveri 23 şubatta aktif hepinizi bekleriz ..............................................................................................................................1813

Oyun Panel / Website: https://goo.gl/nixPA5

M2CooL ACM SERVERİ 23 ŞUBATTA AKTİF Detaylar

... class="mkoseoglu.com" href="https://www.facebook.com/hashtag/metin2cool?source=feed_text&story_id=1493198117472869" rel="nofollow" style="margin: 0px; padding: 0px; text-decoration-line: none; color: rgb(0, 51, 153) !important;" target="_blank">#Metin2Cool... yepyeni özelliklerle 2. Serveri ACM ile 23 Şubatta 20:00'da geliyor !

► 1 Seviye başlangıç, 120 Seviye bitiş.
► Sorunsuz OfflineShop Sistemi ( Pul,Pençe,Ruh taşı,Won ile satış imkanı. Ayrıca, bir yandan farm yaparken İTEM EKLE özelliği ile düşürdüğünüz itemleri pazara ekleyerek, satışa devam edebilirsiniz.)
► Extra Refine Sistemi ( Bu sistemle +basma oranlarını %25'e kadar arttırmanız mümkün !)
► 200'lü Taş sistemi ( Npc'ye satarak yang kasabilirsiniz.)
► Sorunsuz İTEM ARAMA SİSTEMİ. 
► Youtube Paylaşım Sistemi ( Youtube'da izlediğiniz video'ları bütün server ile paylaşabilirsiniz.)
► "Kim, kaç defa ejderi yok etmiş?" Sistemi!
► Başka bayrakta pazar kurma engeli ( Nedir bu ? ; Her oyuncumuz kendi bayrağında pazar kurabilir. Bu sayede 3 bayrağımıda eşit oyuncularımız olur. Hem her bayrak canlı olur. Hemde yapılacak İmparatorluk Savaşları'nda haksız rekabet önlenmiş olur.)
► Eğer ki son güne bırakmak istemiyorsanız, şimdiden 1. serverimiz olan metin2cool'un packlerini indirip bekleyebilirsiniz !

Kasılırken ve item basarken zevk alacağınız, ticaretin sürekli aktif olacağı bir server !

http://www.metin2.cool/tanitim/

Ayrıntılı tanıtım : ... class="mkoseoglu.com" href="https://goo.gl/nixPA5" rel="nofollow" style="margin: 0px; padding: 0px; text-decoration-line: none; color: rgb(0, 51, 153) !important;" target="_blank">https://goo.gl/nixPA5...


Read more at http://www.zafer2.com/M2CooL-ACM-23-Subatta-Aktif-1-120-7932.html#Z2Jumf8vtB8Ifh7I.99

Oyun Websitesi: https://goo.gl/nixPA5

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.M2CooL ACM SERVERİ 23 ŞUBATTA AKTİF metin2 pvp tanıtım konusudur. M2CooL ACM SERVERİ 23 ŞUBATTA AKTİF konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.