Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

EfsunMetin2

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Oyun

Tarih:

EfsunMetin2

Hit: 180 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

EfsunMetin2: EfsunMetin2 70 Level Başlangıç 120 Level Bitiş Simya Kuşak Sistemi Vardır Kostümler Ödül Olarak Aktiftir... Daha vs vs Kapanmama Garantisi Vardır (2yıl) Mapler Aktiftir Dönüşüm Akt1483

Oyun Panel / Website: http://www.efsunmetin2.tk/

EfsunMetin2 Detaylar

EfsunMetin2 70 Level Başlangıç 120 Level Bitiş Simya Kuşak Sistemi Vardır Kostümler Ödül Olarak Aktiftir... Daha vs vs Kapanmama Garantisi Vardır (2yıl) Mapler Aktiftir Dönüşüm Aktiftir Yüksek Derecede Bilgili ve İlgili Gm'ler Facebook Destek Sayfaları İle Sizlere Daha İyi Bir Oyun Zevki Tattırmaya Geldik... Hadi Sende Kaydol Geç Kalma Daha Fazla !

Oyun Websitesi: http://www.efsunmetin2.tk/

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.EfsunMetin2 metin2 pvp tanıtım konusudur. EfsunMetin2 konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.