Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

Dymtlost Kalite Test Server

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: GmServer

Tarih:

Dymtlost Kalite Test Server

Hit: 151 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

Dymtlost Kalite Test Server: www.dymtlost.com Dymtlost İnternet Bilişim Hizmetleri A.Ş Türkiyenin En Kaliteli Pvp Server Satış Merkezi Sizlere Bu Demo Serveri Denemenizi Öneriyoruz Bu Server Sattıgımız1518

Oyun Panel / Website: http://www.dymtlost-demo.tk

Dymtlost Kalite Test Server Detaylar

www.dymtlost.com 

Dymtlost İnternet Bilişim Hizmetleri A.Ş

Türkiyenin En Kaliteli Pvp Server Satış Merkezi Sizlere Bu Demo Serveri Denemenizi Öneriyoruz Bu Server Sattıgımız Serverler ile 1 e 1 Aynıdır Bunun Sayesinde Diyer Bilişim Şirketlerinden Sadece Resimlerle Görebildiginiz Dogruluk Payı Olmayan Güven Sorunundan Kurtulucaksınız

%100 Her Gün En Az 2 Defa Güncelleme Alan Smartp Putty Sistemi Ve Her Hafta %100 Game Mysql Ve + Olarak Pack Yedeklerinizi Alıyoruz Bu Sayede Hiç Bir Veri Kaybına Ugramıyorsunuz Hizmet Kalitemize Çok Güveniyoruz SERVER HİZMETLERİNDE EN ÖNEMLİSİ OYUN İÇİ DESTEK DİR. Biz Sizlere Kendi Fileslerimizde %100 Oyun İçi Destek Saglıyoruz Ve Hiç Bir ek Ücret Ödemeden Bu Hizmetden Yararlanabiliyorsunuz (Çok Yakında Eklenicek Reklam Destegimiz de Var) Reklam Destegi Şirketimizle  Anlaşmalı Türkiyenin En Bilindik Pvp Server Reklam Sitelerinde Size %25 Lik Bir Reklam İndirimi Bulunmakta. 

Her An Aktif Hızlı Yanıt Ticket Sistemi İle Sorunlarınız Anında Cevap Bulucak Ve 7/24 Aktif Müşteri temsilcilerimiz İle Artık Aklınızda Hiç Bir Soru Kalmıyacak Ve Şimdi Gel Ve Bu Hizmetden Sende Yararlan.

www.dymtlost.com

Oyun Websitesi: http://www.dymtlost-demo.tk

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.Dymtlost Kalite Test Server metin2 pvp tanıtım konusudur. Dymtlost Kalite Test Server konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.