Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

CelticMt2 emek

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

CelticMt2 emek

Hit: 27 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

CelticMt2 emek: CelticMt2 emekCelticMt2 emekCelticMt2 emekCelticMt2 emekCelticMt2 emekCelticMt2 emekCelticMt2 emekCelticMt2 emekCelticMt2 emek1899

Oyun Panel / Website: http://www.celticmt2.tk

CelticMt2 emek Detaylar

Öncelikle belirtmek isterim ki serverimizde diğer serverlerde göremeyeceğiniz bir çok adet ekstra sistem bulunmaktadır. Bunun haricinde ... ve tecrübeli kadromuzla oyundaki haksızlık , hile vb durumları engelleyeceğiz . TeamSpeak sunucumuzdan bizlere ulaşabileceksiniz , serverimizde metin2'keyfinin dibine vururken , TeamSpeak sunucumuzdan bizlere ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda Genel Sohbet odalarında arkadaşlarınızla muhabbet edebileceksiniz. TeamSpeak sunucumuzda aktif loncalar için oda açılımı yapılacaktır . Lonca üyesi , Lonca lideri vb permlerimizde mevcuttur. Birkaç adet sistemimizin fotoğraflarını paylaşmak istiyorum :

\\\\\

... href="http://www.metin2pvpserverlertr.com">http://www.metin2pvpserverlertr.com...

\\\\

TS : 51.254.12.206:4082

AÇILIŞ BU AKŞAM 20:00  (23.02.2018)

Oyun Websitesi: http://www.celticmt2.tk

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.CelticMt2 emek metin2 pvp tanıtım konusudur. CelticMt2 emek konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.