Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

BETRUM MT2 25 OCAKTA AÇILDI 1-105 EMEK BAŞLANGCI GM YARDIMLI

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Emek

Tarih:

BETRUM MT2 25 OCAKTA AÇILDI 1-105 EMEK BAŞLANGCI GM YARDIMLI

Hit: 165 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

BETRUM MT2 25 OCAKTA AÇILDI 1-105 EMEK BAŞLANGCI GM YARDIMLI: Betrummt2 %1000 droplar açıktır 1-105 server ama kolayca kasılırsınız serverımız yeni açıldı pvp olarak en güzel emek server diyebilirim1590

Oyun Panel / Website: http://www.betrummt2.tk/

BETRUM MT2 25 OCAKTA AÇILDI 1-105 EMEK BAŞLANGCI GM YARDIMLI Detaylar


Arkadaşlar serverımız 25 ocak 2018 tarihinde açılmıştır. Sizin gibi düzgün emeklerinizin gitmeyeceği server arıyan biriydim yalan dolan yok bende 1 senelik files anlaşması yapılmıştır şu an oyunumuzda hemen hemen kimse yok reklamları yeni veriyorum önce gmlik konusunda kendimi geliştirmek için reklam vermedim. ilk 70 seviye olana Silah ve zırhını ilk 105 seviye olana tüm (iç itemler, silah,zırh) betaları hediye vereceğim. GM asla görünmez değildir mavi 1. köyde her zaman iletişime geçebilirsiniz, aktif olmadığı zamanlarda sametbutuners ınstagram hesabına yazabilirsiniz. Droplarımız (exp,yang vs.) %1000 şeklinde açıktır çok kolay kasılacaksınız.Onlineye takmayın kafanızı 1 ay içinde +250yi bulur sıkıntı yok. İlk gelen 10 oyuncuya yang yardımında bulunacağım, Gel ve bu aileyi beraber kuralım !

Oyun Websitesi: http://www.betrummt2.tk/

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.BETRUM MT2 25 OCAKTA AÇILDI 1-105 EMEK BAŞLANGCI GM YARDIMLI metin2 pvp tanıtım konusudur. BETRUM MT2 25 OCAKTA AÇILDI 1-105 EMEK BAŞLANGCI GM YARDIMLI konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.