Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

249 BAŞLANGIÇ 250 BİTİŞ YENİ NESİL WSLİK PVP SERVER

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: Wslik

Tarih:

249 BAŞLANGIÇ 250 BİTİŞ YENİ NESİL WSLİK PVP SERVER

Hit: 215 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

249 BAŞLANGIÇ 250 BİTİŞ YENİ NESİL WSLİK PVP SERVER: Sarimazimt2 ekibi olarak bir ilke imza attık,damageleri ayarlamak için 4 gün uğraştık tamamen yeni nesil kapanması imkansız bir server1696

Oyun Panel / Website: http://www.sarimazimt2.com/

249 BAŞLANGIÇ 250 BİTİŞ YENİ NESİL WSLİK PVP SERVER Detaylar

2018 in bomba gibi serveri sarimazimt2 . İdda ediyoruz böyle bir server bitane daha yok yeni açtık serverimizi 249 level başlangıç dönüşümler kolay tamamen wslik bir server idda ediyorum tekrar böyle damagelerine 4 gün uğraştık filesleri sadece bizde başka bir pvp de bulamayacağınız bir server pet sistemi 310 levele kadar sadece bumu değil kemer sistemi çok değik bir sistem getirdik . . . Bütün kardeşlerimizi bekleriz bütün dostlarımızla güzel eğlenceli bir wslik tipi server açtık . . .  Loncanızıda alıp gelin turnuvalarda tag - yeni dönüşüm silahları ox etkinlikleri sizleri sıkılmadan eventlerimiz yani analayacığınız userlerimiz ister biz yaparız bire bir telefondan destek oyun için destek 7/24 destek siztemimiz tamamen userlerimizin iğlikleri için bütün dost ve kardeşlerimizi bu servera bekleriz . . . 

Oyun Websitesi: http://www.sarimazimt2.com/

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.249 BAŞLANGIÇ 250 BİTİŞ YENİ NESİL WSLİK PVP SERVER metin2 pvp tanıtım konusudur. 249 BAŞLANGIÇ 250 BİTİŞ YENİ NESİL WSLİK PVP SERVER konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.