Metin2 Private Top Servers

Pvp Serverler

1-105 emek server 15 aralikta online

Pvp Server

Kategori: metin2

Serverlar Türü: ZorServer

Tarih:

1-105 emek server 15 aralikta online

Hit: 380 Oy: 0

Sıralamasını Yükselt: +1 Oy Ver ↑
Sitene kod ekle oylat: Banner Kodunu Al

1-105 emek server 15 aralikta online: 1-105 emek server daha detayli bilgi ixin facebook sayfamiza ziyaret edebilirsiniz sitemiz suan tk ama 1 2 gun icinde com oluyor1236

Oyun Panel / Website: http://eyletmezm2.com/

1-105 emek server 15 aralikta online Detaylar

https://www.facebook.com/eyletmezm2/ BEKLENEN GÜN GELDİ 15-ARALIK CUMA-SAAT:20:00 SERVERİMİZ ONLİNE SENDE EKİBİNİ TOPLA ARAMIZA KATIL ☆ 1~105 emek server ☆ Simya~Kuşak ☆ Lonca Tanitim Sistemi ☆ Sandik Yansitma Sistemi ☆ Envater Kilitleme Sistemi ☆ Renkli Ara Yüz Sistemi ☆ Efsun Botu ☆ Buyuk Boslardan Ot Düşürme ☆ Hizli Ch Sistemi ☆ Ofline Pazar Sistemi ☆ Youtuberlere Özel Kiyafet ☆ Daha Bir Çok Özellik ♡ Oyun içi GM onayli Süpriz Eventler ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ HER BAYRAKTAN İLK 105 OLANA 100 EP ♡ Sayfayi Beğen Paylaş 5 Kişiyi Etiketle 5 Kişiye Toplamda 500 Ep Paylaş Kazan !!!!!!!!

Oyun Websitesi: http://eyletmezm2.com/

Pvp serverler mmo oyunları içinde kaliteli oyunları bulabileceğiniz ve oyunu indirip kayıt olabileceğiniz bir mps sitesindesiniz.1-105 emek server 15 aralikta online metin2 pvp tanıtım konusudur. 1-105 emek server 15 aralikta online konu pvp tanıtımını okudunuz. Aşağıdan yorum bırakarak, tercübe ve istekleriniz hakkında yazı bırakabilirsiniz. Destek yorum ve soru alanı olarak kullanılabilir.
Pvp Serverlar Facebook Serverlar, Twitter Serverler, Google + Serverlar

Blog Konular

Mmo ve Pvp serverler oyunları hakkında blog makale yazılarını içerir.

Soru Cevap Tarışmalar

Soru Cevap Tarışmalar Oyunlar hakkında veya herhangi bir durumla alakalı sorularınızı yanıtlamak için hazırlanmış bir sayfadır

Gm İlanları

Gm arayanlar ve Gm olanlar için ilan yorum bırakma sayfasıdır.

Pazar Alanı

Ticaret veya takas yapabileceğiniz ilan bırakma pazar alanıdır.

Ücretli Script,Pack,Files İlanları

Ücretli bir şekilde files, script, pack veya diğer kodlama türlerini yaptırabilir, yada yaptığınızın ilanını verebilirsiniz.

Hazır Server Satış İlanları

Hazır bir şekilde metin2, silkroad, knight, Wow, Minecraft, Agar, Bombom gibi oyunların server satış ilanları bırakma sayfasıdır.